środa, 4 lutego 2009

Gwiazdy nago

Czy marzy Ci się aby zobaczyć swoją ulubioną aktorkę filmową, piosenkarkę lub inną sławną postać nago ? Jeśli tak, to wiedz że nie jesteś jedyną osobą. Wielu fanom też się marzy, aby zobaczyć zdjęcia lub materiały filmowe swojej ulubionej gwiazdy nago. Skąd ja to wiem ? Ponieważ wpisałem w narzędzie propozycji słów kluczowych frazy nago, gwiazdy nago, nazwisko pewnej sławy nago. Ilość wyszukań pod te słowa w wyszukiwarce Google jest spora. Jednak samo narzędzie do słów kluczowych to nie jedyne źródło. Czasem gdy w moich artykułach pojawia się jakieś imię i nazwisko sławnej postaci, widzę po statystykach wejścia pod frazy imienia i nazwiska gwiazdy z dodatkiem słowa nago. Dziwne jest w tym wszystkim jednak to, że fraza nago nie pojawiła się ani razu w artykule, a mimo wszystko zdobywa wejścia od niezaspokojonych nagości fanów.

Dlatego też wniosek z tego jest taki, że warto pisać od czasu do czasu artykuły o sławnych postaciach płci żeńskiej (bez dodatku nago). Może taka fraza nie będzie odznaczała się wysokim współczynnikiem konwersji (ilość wejść na dochód), ale jeśli na witrynie mamy reklamy, z której rozliczani jesteśmy na podstawie każdego klika, to zawsze jest jakieś prawdopodobieństwo, że głodny nagości fan dokona akcji kliknięcia.

Spędzając dłuższy czas na analizie słowa nago, zauważyłem że sama fraza nie dotyczy tylko i wyłącznie pięknych, młodych i perfekcyjnie wyrzeźbionych gwiazd. Padają także frazy gwiazd, które dziś mają ponad 70 lat. Może i to jest zboczenie, ale jak to powiadają – każdy ma swoje gusta. Zatem pisząc artykuły nie skupiaj się tylko i wyłącznie na Dodzie czy Kasi Cichopek, gdyż jak widać gwiazdy starszym rocznikiem też są na topie ;)

1 komentarz: