piątek, 13 lutego 2009

Wyróżnienie EIOBA

Dziś na skrzynkę pocztową otrzymałem miłą informację. Mianowicie mój artykuł w serwisie EIOBA został wyróżniony i otrzymał miano „artykułu dnia”. To miłe, że ktoś docenił wreszcie moją pracę i oddanie w społecznościach internetowych.

Możesz sobie pomyśleć drogi czytelniku – a co to za wyróżnienie? Dla mnie wielkie, gdyż niejednokrotnie zdarzało mi się, że moje artykuły otrzymały gorzką krytykę, którą musiałem przełknąć. Ale wreszcie udało mi stworzyć coś, co zostało pozytywnie odebrane przez innych. Jednak samo wyróżnienie nie sprawi, że spocznę na laurach, wręcz przeciwnie, wpływa ono na mnie motywująco i zachęca do dalszego działania.

Nie twierdzę, że wszystkie moje artykuły są świetne. Czasami czytając niektóre z nich po jakimś czasie, zastanawiam się – czy ja to na pewno napisałem, przecież to jest kiepskie ? I tak właśnie jest też na tym blogu – jedne artykuły są dobre, a inne nadają się tylko do kosza. Mimo to w tych gorszych artykułach, staram się wyszukiwać błędy jakie popełniłem i to dzięki temu, że potrafię analizować słabości swoich tworów, uczę się jak naprawić dotychczas popełniane błędy, które mogą być źle odebrane.

Kończąc tego posta, wypadało by się pochwalić nagrodą :


eioba

1 komentarz: