czwartek, 5 lutego 2009

Jak zarobić milion ?

Marzą Ci się ogromne pieniądze i często zastanawiasz się jak je zarobić ? Przypuszczam, że tak. Bycie bogatym, daje wiele przywilejów. Piękne dziewczyny, szybkie samochody, eleganckie domy i liczne podróże. Choć jeszcze z tego nie zdajesz sobie sprawy, to wiedz, że i Ty możesz być bogaty !

Często słyszy się określenie, że pierwszy milion należy ukraść. Czy aby na pewno jest ono prawdziwe ? Zdecydowanie nie. Kradnąc tak ogromną kwotę, wzbudzilibyśmy zainteresowanie Urzędu Skarbowego, a ten z kolei powiadomił by o tym fakcie prokuraturę, a przecież nie o to Nam chodzi.

My nie chcemy kraść miliona, ale go zarobić. Jednak aby zdobyć pierwszy milion złotych, powinniśmy prześledzić jak inni go zarobili. W ten sposób znajdziemy odpowiednią drogę, która prowadzi do miliona. By być bogatym, trzeba cały czas pracować nad swym celem, tak jak dobry programista, musi poznawać nowe techniki programistyczne i szukać nowych rozwiązań, tak samo trzeba pracować nad swym sukcesem. Jeśli zapytasz, skąd programista zdobywa nową wiedzę ? to odpowiedź jest prosta. Najpierw zaczyna uczyć się języka programowania od podstaw, następnie analizuje czyjeś algorytmy, by w końcu móc tworzyć własne. Dokładnie tak samo jest z zarabianiem pierwszego miliona od zera. Nim skupimy się na realizacji Naszego celu, poznajmy najpierw 29 ludzi sukcesu, którym udało się zarobić nie jeden, ale kilka milionów zaczynając od zera. Ich strategie, pomysły i sekrety motywacyjne poznasz w książce Piotra Rosika i Wojciecha Rudnego pod tytułem Od zera do milionera. W trakcie czytania lektury zobaczysz, że Ci ludzie wcale niczym wybitnym od innych się nie odróżniali, byli tacy jak większość z Nas i posiadali niemniej identyczne problemy, które mimo wszystko nie zaprzepaściły ich planów, w drodze do zarobienia swojego pierwszego miliona.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz