środa, 7 stycznia 2009

Chujowe pozycjonowanie

Może ktoś teraz mi powie, że napisałem brzydko, ale ja odpowiem, że tytuł napisany został poprawną polszczyzną, a samo słowo chuj znajduje się w polskim słowniku ortograficznym.

Co oznacza słowo chuj ? Nie ma tu niestety jednoznacznej odpowiedzi, ale znaczenie tego słowa zwykle przypisuje się męskiemu przyrodzeniu. Dlaczego to często używane słowo w polskim języku uważane jest za brzydkie ? A kto to wie, dla mnie jest to nie tylko zwykłe słowo, ale i ciekawa fraza, bo jeśli słowo chujowe można uznać za nieprzyzwoite, to również słowa penis, kutas, kutafon, pisior , członek też by mogły być uważane za brzydkie.

Do czego dziś będę zmierzał i dlaczego warto pisać na temat chujowego pozycjonowania ? Wczoraj wieczorem poszukując jakieś ciekawej frazy związanej z pozycjonowaniem, natknąłem się właśnie na zapytanie chujowe pozycjonowanie. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt :

Narzędzie propozycji słów kluczowychWyniki wyszukiwania Google :Jak sami widzimy chujowe pozycjonowanie jest niszową frazą, o przyzwoitej liczbie wyszukiwań. Nie będę dociekał, dlaczego użytkownicy tak często wpisują te śliczne słowa, jednak jest to jakieś potwierdzenie, że pozycjonowanie stron w Polsce jest coraz bardziej popularne. W końcu chyba każdy potrafi obsłużyć SWL lecz nie każdy wie jak z tego prawidłowo korzystać (i może właśnie stąd takie zapytania).

Swoją drogą, jeśli chcemy zrobić psikusa konkurencji, to dlaczego nie mielibyśmy jej wypozycjonować na frazę chujowe pozycjonowanie. Może akurat w ten sposób uda Nam się zrobić antyreklamę, bo żadna firma pozycjonerska na pewno nie będzie chciała być pod tą dość popularną frazą, a już na pewno nie zamieści treści stronie typu :

Szanowni Państwo […] chcielibyśmy zaoferować Państwu chujowe pozycjonowanie […] Jak nikt inny lecimy w chuja z Naszymi klientami […] Jeśli któryś klient nie będzie zadowolony z Naszych usług, to odpowiadamy – a chuj Ci w [4 litery] […]

Tym oto pięknym przykładem kończę ten nietypowy i inny artykuł na innym blogu.

1 komentarz:

  1. Chujowy wpis :P
    Też znalazłem te słowo w akcesoriach Google...
    ciekawa sprawa... podbijam Twój licznik na tą chujową frazę ;)

    pozdro

    OdpowiedzUsuń