wtorek, 13 stycznia 2009

Seks poradniki

Masz jakiś wstydliwy problem, nie wiesz jak się do tego zabrać, a może po prostu szukasz jakiś poradników, które urozmaicą Twój seks ? Nie będę pytał dlaczego czytasz post „Seks poradniki” i nie będę też dociekał szczegółów. Jak sama nazwa artykułu, mówi – znajdziesz tutaj seks poradniki. Nie owijając w bawełnę, przedstawię kilka ciekawych pozycji.

Seksualny klucz do kobiecych emocji to jeden z najstarszych poradników, dostępnym na rynku. Z książki dowiesz się jak uwiedź kobietę i zachęcić ją do seksu. Całość sprowadza się do wykorzystania kobiecej psychiki (czytaj słabości). Mimo, że poradnik został napisany parę lat temu, to wszelkie sztuczki i kruczki w nim opisane, dalej się sprawdzają.

Odważnie o seksie. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie błędy możesz popełniać podczas seksu ? Większość mężczyzn powie, że w łóżku są doskonali, ale niestety nie jest to prawda, bo zawsze można robić to jeszcze lepiej. O tym jak być idealnym kochankiem, dowiesz się z poradnika odważnie o seksie.

69 gorących zabaw dla par. Czytając ten poradnik, będzie Ci naprawdę gorąco. Dowiedz się co robić, aby Wasz stosunek dostarczał Wam maksimum rozkoszy i by Twoja druga połowa, chciała jeszcze raz. Zgłębiając tajniki tego poradnika i wykorzystując zdobytą wiedzę w praktyce pokonacie rutynę w seksie i na nowo odszukacie w sobie zwierzęce instynkty.

Wymieniłem tylko te najciekawsze poradniki, co nie oznacza że nie ma ich więcej. Zatem pozostaje mi tylko życzyć miłej lektury, no i dużo seksu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz