czwartek, 25 grudnia 2008

Gdzie kupić tanio ?

Zastanawiasz się jak i gdzie możesz tanio kupić produkt ? To nie jest problem, wystarczy że użyjesz porównywarki cen. Obecnie najbardziej zaawansowaną porównywarką polską, posiadającą największy zasób produktów jest Ceneo.

Wyszukiwanie w prównywarce jest proste i w zasadzie intuicyjne. Produkt możemy znaleźć na dwa sposoby :

1. Wpisanie frazy w wewnętrznej wyszukiwarce
2. Wyszukiwanie produktu według kategorii i podkategorii

Oprócz samego porównania ceny, w porównywarkach możemy obserwować jakie opinie wystawili kupujący w danym sklepie. Dzięki temu mamy większe bezpieczeństwo kupowania, gdyż możemy sprawdzić czy wybrany sklep jest uczciwy, sprawnie wysyła towary do klientów oraz jakość kontaktu z przedstawicielem firmy. Oprócz oceny sklepu w porównywarce Ceneo uzyskamy też szczegółowe informacje na temat produktu, który Nas interesuje. Tak jak w poprzednim wypadku, użytkownicy oceniają dany produkt poprzez formularz komentarzy.

Dzięki porównywarkom w sposób łatwy mamy możliwość kupowania według Naszych możliwości finansowych. Na każdym kroku poszukiwania produktu, możemy zaznaczyć że interesuje nas towar, o cenie nie wyższej niż X, gdzie X oznacza maksymalną cenę.

Zatem jeśli znalazłeś w jakimś sklepie towar, który wydaje Ci się w atrakcyjnej cenie, najpierw sprawdź w porównywarce, czy danego produktu nie da się nabyć jeszcze taniej. Pamiętaj tylko, aby przed zakupem sprawdzić jakie są koszty wysyłki towaru do klienta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz