piątek, 12 grudnia 2008

Seks podczas okresu

W chwili każdego mężczyzny przychodzi taki okres, że partnerka nie chce uprawiać seksu z prostej przyczyny - bo ma okres.

Okres, okresem jednak czy aby na pewno wtedy nie można sobie trochę pobrykać ? Zdania są tu podzielone. Część lekarzy twierdzi, że nie powinno się w podczas okresu uprawiać seksu, gdyż Nasza partnerka jest w tym czasie narażona na infekcję. Inny z kolei mają odmienne zdanie i twierdzą, że w trakcie okresu można uprawić seks, gdyż ten wpływa pozytywnie i pozwala zmniejszyć bóle wywołane miesiączkę.

Jednak godząc dwie opinie, możemy bardziej niż dotychczas zwrócić uwagę na higienę intymną oraz użyć prezerwatywy. Dzięki niej członek nie styka się bezpośrednio z pochwą i ryzyko infekcji jest znikome.

Jeśli jednak partnerka mimo naszych zapewnień, nie chce uprawiać seksu podczas okresu, to pozostają Nam facetom przeczekać te ciężkie czasy. Dla tych co są właśnie w takiej sytuacji na pocieszenie mogę jedynie polecić obejrzenie filmu sex boom. Co prawda film nie rozwiąże całego problemu, ale może chociaż troszeczkę poprawi nastrój.

2 komentarze:

  1. Mogę wiedzieć o czym jest ten blog?

    OdpowiedzUsuń
  2. Blog jest wielotematyczny z wyróżnieniem artykułów, które dotyczą codziennych spraw, zagadnień z dziedziny pozycjonowania stron i marketingu internetowego, a także o sposobach poprawnego i efektywnego pisania artykułów publicystycznych.

    OdpowiedzUsuń