piątek, 19 grudnia 2008

Perswazja

UWAGA ! Czytając ten artykuł możesz zgarnąć 50 EURO, a nawet więcej. Skorzystaj z tej szansy, taka okazja nie zdarza się często. To są niemal pewne pieniądze, a nie jakiś kant. Śpiesz się by zdobyć te pieniądze - to takie proste. Wystarczy, że dostosujesz się do poniższych wskazówek. Ale jedna ważna uwaga, musisz czytać ten tekst po kolei i wykonywać polecenia według kolejności. Nie czytaj kolejnych punktów jeśli nie wykonałeś aktualnego.

Zatem do rzeczy co należy zrobić (wykonuj polecenia po kolei):

1. Wchodzimy na stronę bet-at-home – koniecznie z tego linka.
2. Rejestrujemy się na stronie, należy uważnie czytać pola formularza i podawać tylko rzeczywiste dane
3. Jeśli mamy już aktywne konto, to jesteśmy w połowie drogi do łatwego zdobycia 50-ciu EURO
4. Codziennie wśród zarejestrowanych losowana jest jedna osoba, która po zalogowaniu otrzymuje 50 EURO. Jeśli któraś z zarejestrowanych osób nie odbierze nagrody to 50 EURO przechodzi na kolejny dzień, czyli można zdobyć już 100 EURO ! Tym szczęśliwcem możesz być właśnie TY.

A teraz STOP. Napisałem może i niemal, ale nie na pewno. Zatem jeśli ktoś z Was wykonał wszystkie powyższe polecenia, to nie oznacza że te pieniądze dostać musi. Chociaż ta sztuczka nie na wszystkich działa, to wierz mi, że na sporej grupie to robi wrażenie. Dlaczego ? Kiedy pisałem o prostych do zgarnięcia 50 EURO, wiele osób już sobie wyobraża te pieniądze, a wzbudzona chęć ich posiadania, sprawia że będą one wykonywać powyższe wskazówki. Nie jest to nic nowego, sztukę tą nazywamy perswazja, czyli wpływ jakieś treści reklamowej na podświadomość i żądze posiadania czegoś, przez potencjalnego klienta. Zatem jeśli uczestniczysz w jakiś programach partnerskich, albo posiadasz własny biznes, wykorzystaj to na swoich stronach, bądź przekazach reklamowych. O ile sam nie jestem wielkim specem od perswazji, to autorzy poniższych książek nimi są. Dlatego warto zainteresować się którąś z poniższych pozycji literaturowych :
-> Sztuka pisania perswazyjnych tekstów
-> Gut Impact
-> Manipulacja, perswazja, czy magia ?

Dla tych niedowiarków, którzy twierdzą, że to nie działa mam pytanie – a czy spróbowaliście perswazji ? Ja używałem jej technik nie raz i wiem, że ona działa. Jakiś przykład ? Wyobraźmy sobie sytuację, że przychodzie do Nas agent otwartego funduszu emerytalnego. Obiecuje góry korzyści, błyskawicznie odpowiadając na Nasze pytania w taki sposób, aby odpowiedzi Nas satysfakcjonowały, bądź były kompromisowe. W tej sytuacji wmawiamy sobie – tak to jest ten fundusz, takiego poszukuję. I co ? Podpisujemy z agentem umowę, a prawda jest taka że jeden fundusz od drugiego wiele się nie różni, nawet korzyści są niemal identyczne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz