piątek, 26 grudnia 2008

Sposób na nudę

Święta, święta i po świętach. Tak w tym roku wypada, że weekend łączy się z Świętami Bożego Narodzenia. Nadmiar wolnego czasu sprawia, że mamy poczucie nudy. Zrobilibyśmy coś, ale sami dokładnie nie wiemy co. Dla takich osób mamy kilka propozycji :

1. Siedzisz, kręcisz się i nie możesz znaleźć sobie miejsca w domu, więc może jest to odpowiedni czas, aby ruszyć cztery litery i pójść z partnerką (partnerem) na spacer.

2. Kiedy na dworze zimno i mróz, na ruszanie czterech liter z pod ciepłego grzejnika, nie ma mowy. Może więc to jest okazja na poszukanie sobie jakieś ciekawej gry PC, lub gry online. Dużą popularnością wśród gier online cieszy się kurnik.pl, w którym będziemy mogli zagrać z innymi znudzonymi osobnikami.

3. Jeśli do tej pory nie znalazłeś odpowiedniej okazji na przeczytanie książki, bądź obejrzenie filmu, to może być właśnie ta odpowiednia chwila. Ty przestaniesz się nudzić, a przy okazji zaspokoisz swą ciekawość.

4. Zadzwoń do kumpli, przygotuj trochę kasy i umów się na kilka piwek w pubie.

5. A może by tak zadbać o swoją urodę i odwiedzić solarium, saunę, basen lub siłownię ? Przy okazji poprawimy sobie nastrój, zgubimy zbędne kilogramy i poprawimy Naszą kondycję.

6. Zaspokój swe męskie pragnienia i obejrzyj filmy erotyczne w Internecie. Może znajdziesz jakieś nowe pozycje, które wieczorem możesz wykorzystać przy pieszczotach.

7. Po świętach jest zawsze dużo sprzątania po gościach, więc może czas zabrać się za porządki. Nuda zniknie, a przy okazji twój dom znów nabierze miłej atmosfery.

8. Zrelaksuj się przy swojej ulubionej muzyce.

9. Jeśli prowadzisz stronę WWW , blog internetowy, bądź piszesz jakieś publikację, to warto ten czas wykorzystać na napisanie czegoś sensownego.

10. Jeśli powyższe porady Cię nie satysfakcjonują, to rozłóż łóżko, wyciągnij kocyk i poduszkę, zasłoń okno i idź spać. Przynajmniej współlokatorzy nie będą musieli słuchać Twojego marudzenia.

Jak widać jest wiele sposobów na nudę. Warto którymś z nich wykorzystać, zamiast siedzieć bezczynnie i biadolić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz